Нажмите на нужный телефон, чтобы позвонить:
044 353 38 18 050 353 55 53 097 696 60 14

Як замовити

   Телефонуйте нас з 9-00 до 23-00, і ми відповімо на всі Ваші запитання

іншою мовою

Замовлення меблів - захоплюючий процес !

Замовити меблі в нашій компанії Ви можете, не виходячи з дому, просто зателефонувавши нашим менеджерам або написавши в різноманітні месседжери Viber, Telegram, Whats-Up на наш номер телефону +380 50 353 55 53, чи написавши нам на нашу Facebook та Instagram сторінку. Ми візьмемо на себе всю подальшу турботу про мирів, виготовлення, дбайливу доставку, встановлення та остаточне регулювання всіх рухомих частин гарнітура. 

Наші менеджери із задоволенням Вам допоможуть

Доставка та встановлення вже включені у ціну виробу.

Стабільні ціни на корпусні меблі, а також турбота, оперативність у виконанні Вашого замовлення від виміру до остаточної установки. Можливість доповнень до вже встановлених меблів, дозволять вдихнути в Вашу мебель нове життя. Та все це дозволить насолодитися процесом купівлі та отримати високоякісну готову продукції в найкоротші терміни. Виготовлення меблів на замовлення - для нас особливий процес, наша мета полягає в тому, щоб Ви могли придбати кухню, які буде підходити саме Вам.

Для мешканців міста Києва та області в нашій компанії передбачена послуга - виклик дизайнера додому, у буль-який зручний для Вас час. 

Наші фахівці приїжджають із зразками стільниць, фурнітури, ДСП для корпусу кухонь та шаф, так Ви зможете обрати кольори та фактуру МДФ фасадів для кухні та розсувні двері для шаф-купе на замовлення в Києві.

 • Ви отримаєте професійну консультацію, завмер. 
 • План розміщення для буль-який електроприладів, ламп, розшатування секцій, ящиків.
 • Дизайнер виконує попереднє креслення і так Ви також берете в цьому участь!
 • Розрахунок вартості виробу.
 • Затвердження проекту та укладання договору.
 • Доставка та встановлення.

Звернувшись до нас Ви можете:

Для виготовлення корпусів ми використовуємо листові плитні матеріали ДСП, МДФ та натуральне дерево деб, ясен, вільха.

При цьому Вам будуть доступні, як ДСП українського виробництва, зокрема такі, як: Kronospan-UA, SWISS KRONO, так і найкращі зарубіжні бренди EGGER, CLEAF.

Двері шаф купе, так і фасади кухонь, комодів гардеробних у тумб можуть бути з ДСП, МДФ плівковий або пофарбований, гладкими або містити фрезерування, в тому числі складний 3D візерунок виконаний на верстатах ЧПУ, можуть бути зі склом чи дзеркалом в алюмінієвому профілі, з піскоструминною обробкою або принтом. А можуть бути з масиву натурального дерева, наші столяри червонодеревники використовують дуб. ясен, вільху. Технології дозволяють комбінувати практично будь-яку матеріали. 

Стиль Вашої шафи, кухні, вітальні або ванни - так само на Ваш вибір.

 • Класика чи неокласика
 • Модерн, прованс чи навіть лофт
 • Постмодерн, зокрема мінімалізм, чи хайтек (High-Tech)
 • Етностилі або різні варіанти кантрі стилю

Новітня фурнітура провідних світових виробників та використання сучасних технологій виробництва меблів разом із досвідом конструкторів компанії FreshMebel допоможуть Вам отримати будь-яку меблі Вашої мрії!

Ви ще думаєте?

Терміново телефонуйте нашому дизайнеру по одному з телефонів або надсилайте креслення на нашу пошту contact@freshmebel.com, вказавши якомога більше інформації по матеріалах та фурнітурі, яку Ви бажаєте застосувати для Ваших унікальних меблів на замовлення.

 

 

 

 


.

 

 

Звоните нам с 9-00 до 23-00 и мы ответим на все Ваши вопросы.                             

                                    Заказ мебели - увлекательный процесс!

Заказать мебель в нашей компании вы можете по телефону ,не выходя из дома, позвонив нашим менеджерам или заполнив ЗАЯВКУ НА САЙТЕ в закладке "Контакты". Мы возьмем на себя всю дальнейшую заботу о замере, изготовлении, бережной доставке, установке и окончательной регулировке всех подвижных частей гарнитура.

Доставка и установка уже включены в цену изделия.

Стабильные цены на корпусную мебель, а так же забота, оперативность в выполнении Вашего заказа от замера до окончательной установки, возможность дополнений в уже установленную мебель, позволят насладиться процессом покупки и получить готовую продукцию в самые кратчайшие сроки. Изготовление мебели на заказ - для нас особый процесс, наша цель состоит в том, чтобы Вы могли купить кухню, которая подходит именно Вам.

Для жителей города Киева и области в нашей компании предусмотрена услуга  - вызов дизайнера на дом в удобное для вас время.

Наши специалисты приезжают с образцами столешниц, фурнитуры, ДСП для корпуса кухонь и шкафов, так Вы сможете выбрать цвет и фактуру МДФ фасадов для кухни и раздвижные двери для шкафов-купе на заказ в Киеве.

 • Вы получаете профессиональную консультацию , замер.
 • План расстановки электроприборов, ламп, расположение секций, ящиков .
 • Дизайнер выполняет предварительный чертеж  - вы участвуете!
 • Просчет стоимости изделия.
 • Утверждение проекта и заключение договора.
 • Доставка и установка.

 

Обратившись к нам Вы можете:

Для изготовления корпусов мы используем листовые  плитные материалы ДСП, МДФ  и натуральное дерево дуб, ясень, ольха.
 
При этом Вам будут доступны ДСП украинского производства Kronospan-UA, SWISS KRONO,  так и лучшие зарубежные бренды EGGER , CLEAF .
Двери шкафов купе , так и фасады кухонь, комодов гардеробных и тумб могут быть из ДСП, МДФ пленочный или окрашенный,  гладкими или содержать фрезеровку, в том числе сложный 3D узор выполненный на станках ЧПУ,  могут быть со стеклом или зеркалом  в алюминиевом профиле, стекло с пескоструйной обработкой или принтом.  А могут быть из  массива натурального дерева,  наши столяры краснодеревщики  используют дуб, ясень, ольху.  Технологии позволяют  комбинировать  практически любые материалы. 
 

 Стиль Вашего шкафа ,кухни, гостиной или ванны -  так же на Ваш выбор.

 • Классика или неоклассика

 • Модерн, прованс, лофт или постмодерн (минимализм, хайтек)

 • Этностили или различные  варианты кантри стиля

 
- мы можем воплотить в жизнь
 
Новейшая фурнитура ведущих мировых производителей  и использование современных технологий  производства мебели вместе  с опытом конструкторов компании FreshMebel  помогут  Вам получить мебель Вашей мечты

Вы еще думаете?

Срочно звоните нашему дизайнеру по одному из телефонов или присылайте чертежи на нашу почту contact@freshmebel.com, указав как можно больше информации по материалам и фурнитуре, которую Вы желаете применить для Вашей уникальной мебели на заказ.